Stránky

sobota 25. června 2016

Perfect lips


Perfect Lips

Snad každá z nás by si přála mít velké plné rty. Někdo se s nimi narodí a jiný ne. Botox není jedinou možností jak si zvětšit rty. Je spousta přírodních metod, které vám 100% pomůžou. Díky těmto metodám vám rty vydrží plné až 12 hodin. Více bohužel ne. Tyto metody jsou jednoduché a zvládne je každý.

Ranní peeling
Je důležité si rty po ránu prokrvit. Proto tu pro vás mám svůj recept na peeling, který mi vždy pomohl rty prokrvit a hlavně zvětšit.
Potřebuje k tomu pouze tuhý med a cukr. Půl lžičky medu a půl lžičky cukru smícháme. Vytvoří se nám hmota, kterou si naneseme na rty. Budeme si rty masírovat touto hmotou asi minutu (můžeme i více). Poté ji ze rtů umyjeme nebo ji můžeme i sníst.

Hydratace
Velmi důležitá je i hydratace rtů. Proto před tím než si naneseme naši oblíbenou rtěnku nebo lesk je třeba nanést i balzám (nejlépe přírodní z lékárny). Rtěnka nám díky tomu i déle vydrží a rty se nám nebudou vysušovat.

Objem
Určitě jste už někdy slyšeli o fullips, který propagují hlavně zahraniční blogerky. Tato „násada‘‘ na rty by vám měla zaručit nafouknutí rtů. Stojí kolem 500 Kč. Přijde mi zbytečné vyhazovat peníze za něco, co můžete mít i zadarmo. Stačí vám k tomu pouze malá sklenička („štamprlka“). Tu si přiložíte ke rtům a nacucnete ji. Rty v ní necháte asi minutu a poté je pomalu budete vytahovat. Tento typ mi pomohl dosáhnout opravdu velikých rtů.

Správná barva
Dostáváme se k hlavnímu kroku a to je správná barva rtů. Snažte se, aby barva rtů ladila k vašemu outfitu a byla vhodná na roční období, které zrovna je.
Lesk nebo rtěnka? Tuto otázku si spousta dívek klade. Každému vyhovuje něco jiného, ale já jsem spíše pro rtěnky. Lesky sice vaše rty zvětší více než rtěnka, ale zato jsou na rtech docela nepříjemné kvůli jejich lepkavému složení.

IN barvy: v současné době je nejvíce populární barva rtů nude mauve, kterou proslavila majitelka dokonalých rtů Kylie Jenner. Tento odstín najdete skoro u každé značky kosmetiky. Kylie letos představila svou vlastní kolekci lesků na rty, ve které se tato dokonalá barva rovněž nachází. Její kolekce je ale zatím pro Českou republiku těžko sehnatelná a jejich cena se pohybuje kolem 1500 Kč.

Good night my lips
Jako závěrečnou péči pro vaše rty bych před spánkem použila balzám na rty (nejlépe jiný než ráno, více vyživující).

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.